top of page

טיפולים ושירותים

sb-1054.jpg

ליחידים

בואו לגלות איתי איך להשתחרר מכאב וסטרס, לשפר את הבריאות והחיוניות ולחיות חיים מלאים, שלווים ומאושרים.

DSC_9675.jpg

יוגה תרפיה

כמטפל ביוגה בעל תארים אקדמיים במקצועות הבריאות והטיפול, אני דוגל בגישה הוליסטית לבריאות על ידי שילוב התרגולים העתיקים של יוגה עם טכניקות טיפוליות מודרניות. המומחיות שלי היא בטיפול בכאבי שריר שלד, בעיות אורטופדיות, הפחתת כאב וסטרס וטיפול בפוסט טראומה. התרגולים מותאמים לצרכים האישיים של כל מטופל, תוך התמקדות בטיפול בחוסר איזון פיזי, נפשי ורוחני. במפגשים האישיים אוביל אתכם חזרה אל מצב של איזון גוף-נפש-רוח, נטפח מודעות עצמית ונרכוש כלים לטיפול וריפוי עצמי. בין אם אתם מחפשים להשתקם מפציעה, הקלה מכאב כרוני, ניהול מתח או תמיכה בהתגברות על פוסט טראומה, המשימה שלי היא להעצים אתכם ולהביא אתכם למצב של בריאות ורווחה. את המסע הזה נעשה יחד, בקצב שלכם, עד שתגיעו אל המטרות שלכם.

יעוץ ארגונומי

הרבה מהכאבים והבעיות הרפואיות מהם אנו סובלים מגיעים בשל חשיפה חוזרת לגורמי סיכון בסביבת העבודה. כארגונום רשום בעל ניסיון רב בסביבת עבודה משרדית ותעשייתית אני מזמין אתכם לבדוק את סביבת עבודתכם. תפקידי כיועץ ארגונומיה הוא לזהות את גורמי הסיכון, להאיר את תשומת ליבכם אליהם ולמצוא פתרונות מתאימים בכדי לצמצם או להעלים את החשיפה אליהם. אפילו ישיבה במשרד עלולה לחשוף אתכם לגורמי סיכון רבים הפוגעים בבריאותכם. בתום הערכת הארגונומיה תקבלו סיכום מפורט עם המלצות לציוד מתאים, התנהגות מונעת ותרגילים גופניים למניעת פציעות עבודה.

WhatsApp Image 2024-04-18 at 13.09.21.jpeg
sb-1054.jpg

הכשרת מורים ליוגה

קורס המורים שלי ושל שותפתי לביה"ס ליוגה "הילינג ויניאסה" הוא יחודי ברמת העומק וכמות הידע שמקבלים תלמידינו. בקורס החד שנתי, 40 מפגשים שבועיים אשר מובילים להסמכה בין לאומית מטעם ארגון היוגה אליאנס RYT-200. בין נושאי הלימוד בהם אנו מתעמקים תמצאו אנטומיה, פיזיולוגיה, פתולוגיה, שימוש באבזרי יוגה וערסלים, בניית רצפי תרגול, העמקה באסנות ופרניאמה, טכניקות להפחתת סטרס וכאב, הפילוסופיה וההיסטוריה של היוגה, ספרים מרכזיים, היכרות עם מסורות היוגה השונות ועוד. אין עוד קורס של 200 שעות שנותן כל כך הרבה ידע וניסיון פרקטי בהוראה. המורים שלנו יוצאים אל העולם מלאים בידע, בטחון וניסיון.

בניית תכנית קידום בריאות אישית

תוכניות קידום הבריאות שלי נועדו לקדם בריאות והרמוניה בצורה שיטתית ומסודרת. בין אתם רוצים לרדת במשקל, להיגמל מג'אנק פוד, להפסיק לעשן ולהיכנס לכושר, תכנית קידום בריאות מסודרת תעלה את סיכויי ההצלחה שלכם. בתכנית נתייחס לכל הרבדים בחייכם, הפיזי, הנפשי, הרוחני, החברתי והסביבתי. ככל שנשפיע לטובה על יותר רבדים כך יגבר הסיכוי להצלחת התכנית והטמעת הרגלי הבריאות החדשים. התוכניות שלי מציעות סביבה תומכת שבה תוכלו לצאת למסע טרנספורמטיבי בראש שקט ורגוע. באמצעות שילוב של חינוך, פעילויות והדרכה מותאמת אישית, תטפחו הרגלים בריאים, קשרים משמעותיים ותשפרו את תחושת הרווחה והשלווה בחייכם. בין אם באמצעות סדנאות אינטראקטיביות, הרפתקאות בחוץ או הפעלות מיינדפולנס, התוכניות שלי עונות על צרכים ותחומי עניין מגוונים. הצטרפו אלי ושימו את הבריאות והאושר במקום הראשון.

sb-616.jpg
bottom of page